Serenity Plus'ta ön talep dönemi

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Serenity Plus projesinde ön talep toplanıyor

Serenity Plus'ta ön talep dönemi

Bakırcı Yapı imzasıyla Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilmesi planlanan Serenity Plus projesinde ön talep dönemine girildi. Basın Ekspres Yolu'na 250 metre mesafede konumlanan proje, 154 konut, 18 dükkan ve 51 adet ofis biriminden oluşuyor. 

Serenity Plus 338 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Projeyle ilgili bilgi veren Bakırcı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Sağlam, fiyatların 338 bin TL'den başladığını ve şu an için ön talep toplama aşamasında olduklarını söyledi. Projenin ailelere hitap eden 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden meydana geldiğini ve bütünlüğü bozmamak için 1+1 tipinde dairelere yer vermediklerini belirten Sağlam:

"Biz Bakırcı Yapı olarak sektörde erken teslim ve hızlı satış geleneklerimizle tanınan bir firmayız. Şu sıralar ön talep topladığımız projemizde de bu geleneğimizi sürdüreceğimize inancım tam." dedi.

Serenity Plus'ta ön talep dönemi

19 ayda teslim hedefi
Türkiye inşaat sektöründe müşteri memnuniyeti için gerekli sürenin 3-4 yıl ile sınırlı kaldığını ancak Bakırcı Yapı'nın bu süreyi 30-40 yıla çıkardığını da vurgulayan Sağlam, şirket ritüelleri arasında hızlı satış ve erken teslim ilkelerinin bulunduğu bilgisini de verdi. Sağlam:

"Serenity Plus projesinde erken teslim geleneğimiz bozulmayacak. İnşaatın başında taahhüt ettiğimiz 24 ayın altına inip projeyi 19 ayda tamamlamayı hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

Serenity Plus projesi
Fatih Caddesi üzerinde inşa edilen ve 11 kattan oluşan konut ve 3 kattan oluşan ofis bloku  şeklinde inşa edilen Serenity Plus, sosyal alanları ile de dikkat çekiyor. Projede değişik tür bitkilerin yer aldığı özel peyzaj alanları, fitnes center ve farklı türlerde bitkiler yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Bakırcı Yapı
Proje Bilgisi: Serenity Plus