Şerifali Son Durum Detayları!

Şerifali Son Durum Detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Şerifali Son Durum Detayları!

Şerifali, İstanbul'un Anadolu yakasında yer almakta olup, Ümraniye'ye bağlıdır. İstanbul'un yeni yerleşim bölgelerinden biri olan Şerfiali kontu projelerinin hızla geliştiği bölgeler arasında yer almaktadır. Komşuları, Ataşehir, Dudullu, Tatlısu ve Mehmet Akif Mahalleri olup, Şerifali son durum detaylarını Emlakwebtv.com ekibi yatırımcılar için mercek altına aldı.

Şerifali Son Durum Detayları!

1.Selective Prestige

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Prestige3 bin 570 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 118 adet dairenin yer aldığı Selective Prestige 20 katlı tek blok şeklinde tasarlanıyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projedeki daire büyüklükleri 59 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor.

2.Sample Style

Rams Yapı tarafında  bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Sample Style 24 adet daireden meydana geliyor. Sample Style projesinde daire büyüklükleri 68 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. Yüzde 70 yeşil alana sahip olan Sample Style 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor.

3.Emporia Şerifali

AKS Yapı projesi olan Emporia Şerifali, Vural Sitesi yerine inşa ediliyor. 2 bloktan oluşan Emporia Şerifali 500 daireden meydana geliyor. 12 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Emporia Şerifali’de 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.

4.Quant Residence

E7 Grup tarafından hayata geçirilen Quant Residence 66 adet rezidans daireden oluşuyor. Quant Residence satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 281 metrekare arasında değişiyor. Ataşehir Quant Residence özellikleri arasında yüzme havuzu,  fitness merkezleri, SPA salonu, buhar odaları ve daha birçok sosyal olanak bulunuyor. Projede ayrıca otopark ve güvenlik görevlisi de yer alıyor.

5.Canan Residence

Canan Yapı tarafından inşa edilen Canan Residence 260 adet daireden meydana geliyor. 1+1’den 3+1’e kadar daire tiplerinin yer aldığı Canan Residence konut sahiplerine çık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, kapalı spor salonu, tenis kortu, bilardo ve masa tenisi, fitness salonu, sauna, masaj ve dinlenme salonları, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kafe-bar ve restoran hizmetleri sunuyor.

6.Twins Residence

Twins Residence Şerififali’de 10 katlı 2 blok şeklinde Mintek İnşaat tarafında hayata geçiriliyor. 40 adet daireden oluşan Twins Residence konut sahiplerine yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güneşlenme terasları ve çocuk parkı gibi hizmetler sunuyor.