Servet’e Topbaş’dan hediye ev

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Londra Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İBB’li sporcu Servet Tazegül'e ev hediye etti

Servet’e Topbaş’dan hediye ev

15 Ağustos 2012
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 2012 Londra Olimpiyatları'nda tekvando dalında altın madalya kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un sporcusu Servet Tazegül'e KİPTAŞ konutlarından ev hediye etti.
2012 Londra Olimpiyatları'nda tekvandoda, altın madalya kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor sporcusu Servet Tazegül ile sakatlanarak bronz madalyayı kaçıran Bahri Tanrıkulu, Başkan Topbaş'ı Saraçhane'deki makamında ziyaret etti.
Ziyaret sonrası basın açıklaması yapan Topbaş, Olimpiyatlar'da başarı gösteren iki sporcuya da teşekkür etti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak organizasyona güreş, tekvando, atletizm ve masa tenisi dalında olmak üzere 7 sporcuyla katıldıklarını söyleyen Topbaş, Servet Tazegül'ün altın madalya ile Türkiye'ye dönmesinin kendilerine gurur verdiğini belirtti.
Topbaş, ''Sporcumuz, son üç yıldır hiç mağlubiyet görmeyen, altın ve gümüş madalya sahibi olan, Avrupa ve dünya şampiyonlukları elde eden başarılı bir sporcumuz. Bu başarılardan dolayı teşekkür ediyorum'' dedi.
Kadir Topbaş, Olimpiyatlar'da kırık elle mücadele veren Tanrıkulu'na da teşekkür etti.