Servotel Trump Hotel'i Bakü'ye taşıyor

Dünyanın 43 ülkesinde turizm ve gayrimenkul yatırımları yapan Servotel, Trump® International Hotel & Tower'ı Bakü'ye getiriyor

Servotel Trump Hotel'i Bakü'ye taşıyor

Dünyanın 43 ülkesinde turizm ve gayrimenkul yatırımları yapan Servotel, Trump® International Hotel & Tower'ı Bakü'ye getiriyor.

İlk misafarlerini Haziran 2015'te ağırlayacak
Azeri yatırımcı Garant Holding ile beş yıldızlı lüks otel markası Trump Hotel Collection'ın bir araya gelmesine yardımcı olan Servotel'in vizyon geliştirme, konseptlendirme, mimar seçimi, proje takibi, markalandırma, açılış öncesi ve sonrası pazarlama danışmanlığını üstlendiği Trump International Hotel-&-Tower Baku ilk misafirlerini Haziran 2015'te ağırlamaya başlayacak.

33 katta 72 ultra lüx daire
Trump Hotel Collection'ın Garant Holding ile gerçekleştirdiği işbirliğine aracı olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Servotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayla Heyfegil, Trump International Hotel & Tower Baku'nun şehrin en önemli sembollerinden biri olacağına inandıklarını söyledi. Ayla Heyfegil, "Bakü'de Haydar Aliyev Kültür Merkezi'nin hemen önünde bulunan 33 katlı Trump International Hotel & Tower Baku 72 ultra lüks rezidans ve 189 otel odasından oluşacak. Otel içinde dünya çapında bilinen restoran, kafe ve barların yanı sıra spa&wellness center ile görkemli toplantı ve etkinlik alanları yer alacak" dedi.

Mandarin Bodrum

2014'te açılan dört otelde Servotel imzası var
Ayla Heyfegil, 2014 yılında Türkiye'de proje geliştirme ve markalama danışmanlığını üstlendikleri Hilton Bomonti, Mandarin Oriental Bodrum, Rixos Eskişehir ve Sheraton Adana'nın açıldığını hatırlatarak:

"Farklı coğrafyalarda çok sayıda turizm yatırımına ve gayrimenkul projesine destek veriyoruz. Özellikle son yıllarda Türk yatırımcılar ile uluslararası otel markalarını yoğun şekilde bir araya getirmeye başladık. Bunun en önemli nedeni Türkiye'nin tüm dünyada en fazla turist alan ilk 10 ülke arasında olması ve sektördeki büyüme potansiyeli. Bu durum hem Türk yatırımcıları turizm sektörüne yönlendiriyor, hem de uluslararası markaların Türkiye'ye girme isteğini artırıyor."

Servotel olarak projelere daha arsa aşamasındayken danışmanlık vermeye başladıklarını hatırlatan Ayla Heyfegil, Turizmdeki büyüme potansiyeli nedeniyle uluslararası otel markalarının Türkiye'ye ilgisinin önümüzdeki dönemde daha da artacağını ifade eden Ayla Heyfegil, dünyanın önde gelen otel markalarını önümüzdeki yıllarda sadece büyük şehirlerde değil tüm Türkiye'de görebileceğimizi söyledi.