Seven Life Pendik'te satışlar başladı

Abdullah Tarakçıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından Pendik Velibaba’da hayata geçirilecek olan Seven Life Pendik projesinde satışlar başladı.

Seven Life Pendik'te satışlar başladı

Abdullah Tarakçıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından Pendik Velibaba’da hayata geçirilecek olan Seven Life Pendik projesi görücüye çıktı. Sahip olduğu özel mimarisi ile bulunduğu lokasyonda fark yaratan Seven Life Pendik, tek blokta toplam 80 daireden oluşuyor. Teslimleri 24 ay olarak planlanan projede 2+1 daireler, lansmana özel 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Seven Life Pendik: Hem oturum hem yatırım amaçlı
Projede sınırlı bir süre için vade farksız 24 veya 40 aylık taksit seçeneği sunacaklarını söyleyen Abdullah Tarakçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Tarakçı: “İstanbul’un yükselen değeri Pendik Velibaba’da, yapımına başlayacağımız Seven Life, hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayışında olanları, avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi yapacak..." şeklinde konuştu. 

Seven Life Pendik'te satışlar başladı

255 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplam 80 daireden oluşan Seven Life Pendik projesinde 60 adet 2+1 ve 20 adet de 3+1 tipte daire yer alıyor. Projede, lansman dönemine özel olarak 2+1’ler 255 bin TL, 3+1 daireler ise 305 bin TL’den başlıyor.  

Firma Bilgisi: abdullah tarakçıoğlu inşaat
Proje Bilgisi: seven life pendik