Sevgililer gününe özel duvarlar

Rasch markasının birbirinden farklı ve özel koleksiyonlarından seçili desenler ile Sevgililer Günü’nde duvarlarınızı aşkla kaplayın

18 Ocak 2013 / emlakwebtv
Sevgililer günü yaklaşıyor…sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için kırmızı renklerin, kalpli desenlerin ağırlıkta olduğu Rasch duvar panellerini kullanabilir, kolay, temiz ve hızlı uygulanabilir olması nedeniyle kısa sürede farklı atmosferler yaratabilirsiniz.
Sevgililer Günü’ne özel olarak; Rasch koleksiyonlarından Magic Walls’ta bulunan ve bu özel gün için simge haline gelmiş kırmızı gülleri, çakıl taşlarında gizlenen ve gökyüzünde uçuşan kalpleri duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Sadece kırmızı olması yeterli diyorsanız Rasch’ın birbirinden farklı koleksiyonlarında yer alan kırmızı rengin ağırlıkta olduğu modellerden faydalanabilirsiniz.

Rasch markası, 60’lı yılların hippi ruhu, 80’lerin siyah ve beyaz etkileri, 90’ların yumuşak hatlarından ilham alan koleksiyonu Just Me! ile renk ve desenlerin neşeli beraberliğini yaşam alanlarına getiriyor.
İri desenleri, dinamik renk kombinasyonları, modern geometrinin harmanlandığı duvar kağıdı tasarımları ile hippi döneminin neşesini yeniden yorumlayarak duvarlara neşeli bir atmosfer taşıyan koleksiyon, yaşam alanlarında mutluluk havası estiriyor ve küçük odalarda dahi hayatın geniş çaplı yaşanabileceğini gösteriyor. Canlı düz renklerde ve modern geniş stripli kombin duvar kağıdı seçenekleri de sunan Just Me!, “Bana ait rahat ve neşeli bir dünya, hayatı doyasıya yaşa” diyenler için.