Sevkon'dan Urla'ya özel bir yatırım: Kekliktepe Villaları

Sevkon Gayrimenkul İzmir Urla'da inşa edeceği Sevilla Kekliktepe Villaları'nın lansmanını gerçekleştirdi. Lüks ve doğal konsept ile hayata geçirilen projede 11 farklı tipte villa yer alıyor

Sevkon'dan Urla'ya özel bir yatırım: Kekliktepe Villaları

Sevkon Gayrimenkul tarafından İzmir Urla'da inşa edilecek Kekliktepe Villaları, her birinde özel havuzu bulunan 11 farklı tipte 32 villa yer alıyor. Toplamda 81 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek projede villalar 1.500-3.000 metrekarelik net bahçe alanlarına sahip olacak.

Doğaya uyumlu bir proje: Sevilla Kekliktepe villaları
Yeşil bina konseptine uyumlu bir biçimde tasarlanan Sevilla Kekliktepe projesinde,Dsgnart Mimarlık ve A.Han Peyzaj Mimarlık imzası bulunuyor. Yapımında doğaya en uyumlu mazlemelere yer verilirken, karbon ayak izinin en aza indirilmesine de özen gösterilen projenin kuzey yönünde deniz, doğusunda çam ormanı, güney ve batısında ise doğa manzarasıbarındırıyor. Projede ayrıca, bisiklet, egzersiz, tenis,basketbol, fitness, sosyal kulüp, organik tarım ve özel peyzaj alanlarına da geniş bir yer ayrıldı.

Sevkon'dan Urla'ya özel bir yatırım: Kekliktepe Villaları

Projeyi hayata geçiren Sevkon Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Nuri Sevil, eşsiz kalitesiyle ön plana çıkan ve şehrin gürültüsünden uzak, doğanın içinde bir proje hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirterek:

"Günümüzde sürdürülebilirlik kavramı iş hayatından kişisel yaşam tarzına kadar her alanda gözetilmesi gereken önemli bir konu. Biz de Sevkon Gayrimenkul olarak bu konuya ekstra özen gösteriyoruz. Sevilla projelerimizin ilk adımı olan Kekliktepe ve onu takip edecek diğer projelerimizde doğa dostu ve sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak vizyonumuzun önemli bir parçasını teşkil ediyor..."

Teslimler 2016 sonunda başlayacak
Sevkon Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Kekliktepe Villaları'nın teslimlerine 2016 yılı sonunda başlanacak. Projenin tamamlanma süreci ise 2017 yılının Haziran-Aralık dönemini bulacak.

 

Firma Bilgisi: sevkon gayrimenkul
Proje Bilgisi: sevilla kekliktepe villaları