Seyirtepe Karabağ Konakları !

Seyirtepe Karabağ Konakları Ege’nin incisi İzmir’de hayata geçirilmiş bir projedir

Seyirtepe Karabağ Konakları !

Seyirtepe Karabağ Konakları Ege'nin incisi İzmir'de hayata geçirilmiş bir projedir. 120 adet daireyi içeren site üç bloktan oluşmaktadır. Aileye bireylerinin tercihlerine göre hazırlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır.

Seyirtepe Karabağ Konakları fiyatları
160.000 TL ve 450.000 TL arasında daire fiyatları değişmektedir. Hayatınızı değiştirecek ve ayrıcalıklı yaşamın farkına varacağınız daireler de sessizliği ve sakinliği tatmaktasınız.

Seyirtepe Karabağ Konakları ayrıcalıkları
Uzaktan kontrol edebileceğiniz elektrik ve ısıtma sistemleri ile evinize gelmeden önce konforunuzu kendiniz yaratmaktasınız. Gerçek anlamda tasarrufun sağlanacağı akıllı evler sizleri beklemektedir. 1. Sınıf malzemelerin evin iç ve dış cephelerin de kullanılması insanların güvenliği ve kaliteli bir yaşam sürdürmesi açısından önemli olmaktadır. Her daire de hazır bulunan klima tesisat yeri ile beraber iki adet banyo ve iki adet tuvalet bulunmaktadır. Yerden ısıtma sisteminin bulunması çocukları olan aileler için idealdir. Kartonpiyer ve spot uygulamaları iç mekan tasarımlarını yeniden yapılanmasında rol oynamaktadır.

Her bölge de kameranın varlığı ve yirmi dört saat güvenliği ile rahat etmeniz sağlanmaktadır. İki adet havuzu, çocuklar için oyun parkları, kamelyaları ve yürüyüş alanları ile her yaştan bireyin yaşam merkezi haline gelmektedir. Manzara tutkusu olan insanların bir numaralı seçeneği olan Seyirtepe Karabağ Konakları 8 kişilik asansörleri ile giriş ve çıkışları kolaylaştırmaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun temel ve beton çeşitlerinin kullanılması insanların güvenlerini kazanmalarını sağlamaktadır.

Seyirtepe Karabağ Konakları iletişim
Telefon: 0(232) 361 53 72

 

Proje Bilgisi: Seyirtepe Karabağ Konakları