Seyran Şehir fiyat listesi!

Kayaşehir Seyran Şehir fiyatları 350 bin TL'den başlamakta olup uygun ödeme seçenekleri sunuyor

Seyran Şehir fiyat listesi!

29 Nisan 2014 / Emlakwebtv
23 bin 170 metrekare alan üzerine Kayaşehir’de konumlandırılan Seyran Şehir projesi Emlak Konut GYO ile Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa ediliyor. 7 blokta 248 daire, 66 dükkanın bulunduğu Seyran Şehir Evleri’nde 2+1’den 5+1’e farklı tip ve büyüklüklerde konutlar bulunuyor. Seyran Şehir Evleri satılık daire sahiplerine ise bay- bayan kapalı yüzme havuzları, fitness, hamam, sauna, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, gezinti alanları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun parkları, spor ve eğlence alanları sunuyor.

Seyran Şehir fiyatları
Kayaşehir’de yer alan Seyran Şehir fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Seyran Şehir ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı konut alıcılarını veriliyor.

Seyran Şehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Seyran Şehir projesi, Sağlık Kenti’ne 2 km, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 km, Uluslararası Alışveriş, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 km, Atatürk Havalimanı’na 15 km, FSM Köprüsü’ne 25 km, Kuzey Marmara Otobanı’na 1 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 28 km uzaklıkta yer alıyor.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
Telefon: +90 850 228 70 71
Web: www.makroinsaat.com

 

Seyran ŞEhir son durum detayları için tıklayınız

Proje Bilgisi: Seyran Şehir