Seyran Şehir nerede?

Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat ve Akyapı ortak girişimi projesi olan Seyran Şehir nerede sorusunun cevabına haberimiz detayında ulaşabilirsiniz

Seyran Şehir nerede?

28 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat ve Akyapı ortak girişimi ile Seyrantepe’de hayata geçirilen Seyran Şehir projesi 2+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklüklerde inşa edilmektedir. 4 katlı 7 blok şeklinde tasarlanan Seyran Şehir Evleri’nde toplam 248 adet daire yer almaktadır.

23 bin 170 metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Seyran Şehir projesinde daireler dışında 66 adet dükkana da yer verilecek. Seyrantepe Seyran Şehir projesinde daire sahibi olmak isteyenlere ise bay- bayan kapalı yüzme havuzları, fitness, hamam, sauna, futbol sahası, basketbol ve voleybol sahası, gezinti alanları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun parkları, spor ve eğlence alanları hizmetleri sunulmaktadır.

Seyran Şehir fiyatları ise henüz açıklanmazken; Şubat ayı içinde ön satışa çıkması planlanan projede daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV oranı uygulanacak.

Seyran Şehir nerede?
Seyran Şehir projesi; Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’ne 2 km, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 km, Uluslararası Alışveriş, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 km, Atatürk Havalimanı’na 15 km, FSM Köprüsü’ne 25 km, Kuzey Marmara Otobanına 1 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 28 km uzaklıkta yer almaktadır.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
Telefon: +90 850 228 70 71
Web: www.makroinsaat.com

Proje Bilgisi: Seyran Şehir