Seyran Şehir ödeme planları

Seyran Şehir Başakşehir bölgesinde konumlandırılmış olup, Şubat ayında ön satışa sunulacak. Seyran Şehir ödeme planlarının ise ön satışa başlayacağı zaman açıklanması bekleniyor

Seyran Şehir ödeme planları

28 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat ve Akyapı ortak girişimi ile Seyrantepe’de 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Seyran Şehir projesinde 248 adet konut ve 66 adet ticari üniteye yer verilecek. 2+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklüklerde dairelere sahip olan Seyran Şehir projesi 4 katlı 7 bloktan meydana gelmektedir.

Seyran Şehir özellikleri
Bay- Bayan kapalı yüzme havuzları,
Fitness,
Hamam - Sauna,
Futbol, basketbol ve voleybol sahası,
Gezinti alanları,
Yürüyüş parkurları,
Çocuk oyun parkları,
Spor ve eğlence alanları.

Seyran Şehir ödeme planı ve fiyatları
2014 Şubat ayında ön satışa çıkacak olan Seyran Şehir fiyatları henüz açıklamamış olup, konut alıcılarına konut satışları için yüzde 1 KDV oranı uygulanacaktır.

Seyran Şehir konum
İstanbul Avrupa Yakası Kayaşehir’de konumlandırılan Seyran Şehir projesi merkezi noktada yer almakta olup; Avrupa’nın en büyük Sağlık Kenti’ne 2 km, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 km, Uluslararası Alışveriş, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 km, Atatürk Havalimanı’na 15 km, FSM Köprüsü’ne 25 km, Kuzey Marmara Otobanı’na 1 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 28 km uzaklıkta yer almaktadır.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
Telefon: +90 850 228 70 71
Web: www.makroinsaat.com

Proje Bilgisi: Seyran Şehir