Seyran Şehir örnek daire!

Kayaşehir'de yer alan Seyran Şehir örnek daire görüntülerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Seyran Şehir örnek daire!

Seyran Şehir Kayaşehir’de 23 bin 170 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Makro İnşaat ve Akyapı, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen Seyran Şehir projesinde 2+1’den 5+1’e kadar konut tipleri yer alıyor. 7 blok şeklinde inşa edilen Seyran Şehir’de toplam 220 adet daire bulunuyor. Seyran Şehir projesinin teslimlerinin ise 2015 yılında yapılması planlanıyor.

Seyran Şehir satılık daire büyüklükleri
2+1 daireler 121 metrekare ile 192 metrekare
3+1 daireler 142 metrekare ile 187 metrekare
4+1 daireler 166 metrekare ile 178 metrekareye
5+1 daireler 326 metrekare

Seyran Şehir projesi için 1.5 emsal verilmiş olup, bloklar arasında kalan bölümlere özle peyzaj çalışmaları yapılıyor. Seyran Şehir’de bloklar 5'er katlı ve her kata 2 daire olmak üzere projelendiriliyor. Kayaşehir Seyran Şehir’den konut sahibi olanlara birçok sosyal donatı imkanı da sunuluyor. Bunlar arasında gölet, şelale, oyun, yürüyüş ve spor alanlarının yanı sıra dört adet kapalı yüzme havuza, iki ayrı fitness ve spor salonuna, Türk hamamına, fin hamamına ve göl cafe gibi zengin sosyal donatılar yer alıyor.

Seyran Şehir nerede?
Seyran Şehir Kayabaşı Evleri Başakşehir ilçesi, Kayabaşı mahallesinde Emlak Konut GYO mülkiyetinde bulunan 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje, Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi'ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede bulunuyor.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
444 61 71
info@seyransehir.com

Seyran Şehir örnek daire görüntüleri!

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Seyran Şehir

Proje Bilgisi: Seyran Şehir