Seyran Şehir

Seyran Şehir projesi Kayaşehir'de 23 bin 170 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Seyran Şehir

Makro İnşaat ve Akyapı, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen Seyran Şehir Kayaşehir’de yer alıyor. 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde yükselen Seyran Şehir 2+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerini konut alıcılarına sunuyor. Seyran Şehir satılık dairelerin büyüklükleri ise şu şekilde tasarlanıyor: 2+1 dairelerin büyüklüğü 121 metrekare ile 192 metrekare arasında değişirken, 3+1 dairelerin büyüklüğü 142 metrekare ile 187 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 4+1 daireler 166 metrekareden başlıyor 178 metrekareye kadar çıkıyor. Seyran Şehir'de 5+1 dairelerse 326 metrekare büyüklüğünde inşa ediliyor. 7 blok şeklinde inşa edilen Seyran Şehir’de toplam 220 adet daire bulunuyor.

Seyran Şehir teslim tarihi
Zengin sosyal donatılarını konut sahiplerine sunmayı planlayan Seyran Şehir teslimlerinin 2015 Aralık ayında yapılması öngörülüyor.

Seyran Şehir özellikleri
Seyran Şehir satılık daireler ayrı bir kapalı mutfağa, çalışma odasına ve giyinme odasından meydana geliyor. Arsanın 1,5 emsal gibi düşük bir imar hakkına sahip olmasından dolayı, bloklar arasında kalan yüzde 80'lik gibi geniş bir alanın, peyzaj, gölet, şelale, oyun, yürüyüş ve spor alanlarına ayrıldığı Seyran Şehir’de bloklar 5'er katlı ve her kata 2 daire olmak üzere projelendiriliyor. Seyran Şehir özellikleri arasında ise dört adet kapalı yüzme havuza, iki ayrı fitness ve spor salonuna, Türk hamamına, fin hamamına ve göl cafe gibi zengin sosyal donatılar yer alıyor.

Seyran Şehir Kayabaşı fiyatları
KDV oranının yüzde 1 olduğu Seyran Şehir fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Seyran Şehir fiyat listesi detaylarını Seyran Şehir satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

Seyran Şehir nerede?
Seyran Şehir Kayabaşı Evleri Başakşehir ilçesi, Kayabaşı mahallesinde Emlak Konut GYO mülkiyetinde bulunan 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Proje, Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi'ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede bulunuyor.

Seyran Şehir iletişim bilgileri
444 61 71
info@seyransehir.com

Proje Bilgisi: Seyran Şehir