Seyran Şehir'de teslim öncesinde kampanya

Başakşehir'de konumlandırılan Seyran Şehir projesinde teslimler öncesindeki son kampanyanın duyurusu yapıldı. Peşin alımlarda yüzde 3'lük indirim sunulan kampanya 31 Aralık'ta son bulacak

Seyran Şehir'de teslim öncesinde kampanya

Makro-Akyapı Ortak girişimi ve Emlak Konut Gelir Paylaşımı Modeli ile Başakşehir'de inşa edilen Seyran Şehir projesinde 1 Ocak 2016'da gerçekleşecek olan fiyat artırımı öncesinde son kampanyaya start verildi. Kampanya kapsamında projedeki daireler metrekaresi 3.100 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak

Seyran Şehir projesinde yılın son kampanyası
Düzenlenen kampanya hakkında bilgi veren Makro İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, Seyran Şehir projesinin 220 konuttan oluşan butik bir proje özelliği taşıdığını söyledi. Güneş, bugüne dek neredeyse hiçbir duyuru yapılmamasına rağmen, projeye ilginin yüksek olduğunu vurgulayarak:

"Yapmadan satışına devam ettiğimiz Seyran Şehir projesindeki konutların %80 i, ticari ünitelerin ise tamamı satıldı. Mart 2016’da teslimine hazırlandığımız Seyran Şehir, ferah yerleşim planı, düşük yoğunluklu butik yapısıyla ve aile yaşamı vaadiyle bölgede referans proje olarak gösteriliyor..." ifadelerini kullandı. 

Başakşehir projesi kampanyası
Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen emsal projelerde metrekare fiyat aralığının 4.500 TL olduğunu hatırlatan Güneş, Seyran Şehir projesinde ise brüt metrekare fiyatlarının 3.100 TL'den başladığını hatırlattı. Projenin teslimine 2 yıl süre kaldığını da vurgulayan Güneş 1 Ocak'tan itibaren Emlak Konut'un onayı ile yapılacak fiyat artışı öncesindeki son kampanya hakkında da bilgi verdi. 

Seyran Şehir'de teslim öncesinde kampanya

Bu kapsamda 31 Aralık 2015'e kadar devam edecek olan Seyran Şehir kampanyasında, peşin alımlarda yüzde 3'lük bir indirim sağlanıyor. 15.000 TL'lik peşinat yatıranlara yüzde 25'lik peşinat tutarının Mart 2016'da tek senetle ödeyebilme hakkının da sunulduğu kampanyada kalan yüzde 75 ise banka kredisi yoluyla ödenebiliyor. 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Seyran Şehir