Seyrantepe Nurol Life projesi!

Seyrantepe Nurol Life projesi, ofis ve daire seçeneklerini bir arada sunuyor

Seyrantepe Nurol Life projesi!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Nurol Life Seyrantepe, tek blok 50 kat şeklinde inşa ediliyor. 9 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yükselen proje, 440 kule dairesi, 26 teras evi ile satışa sunuluyor. 

Minimum metrekare satış fiyatı 2 bin 800 dolar olup, fiyatlar dairelerin kat yüksekliğine bağlı olarak değişiyor. Ödemelerde yüzde 25 peşinatla, kalan kısım banka kredisiyle ödeniyor. Proje 330 milyon dolar yatırım değerine sahip.  

Nurol Life Seyrantepe'de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1 ve 4+1 şeklinde daire tipi seçenekleri sunuluyor. 3+1 daireler metrekarelerde değil, metreküplerde tasarlanıyor. 4+1 penthouse'lar ise 800 metrekareyi bulan büyüklüklerde.  

 Teslimi 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşecek olan Nurol Life projesi, 25 bin metrekarelik ofis alanında; triplex, dubleks ve tek kattan oluşan ofisler barındırıyor. 

Yere kadar uzanan pencereleri açılabilen, taş duvarlarıyla nefes alan 4 metre tavan yüksekliğine sahip proje, Belgrad Ormanı manzaralı daireleri ile dikkat çekiyor. Binaya nefes aldıran perlit kaplı dış cephe ve bin on dokuz araçlık 5 katlı otopark alanı bulunuyor. 

TEM Otoyolu ve Türk Telekom Arena'nın yanında konumlanan Nurol Life projesi, Maslak ve Beşiktaş'a 5 dakika mesafede bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakınlığı ile de öne çıkıyor. 

Nurol Life Seyrantepe, ödüllü mimar Hakan Kuan tarafından tasarlanıyor ve iç mimarisi de Autoban'a ait. Practical Luxury (Pratik Lüks) konsepti ile ev sahiplerine sunulan ayrıcalıklar; özel misafir evi, evcil hayvan bakımı, sinema odası, kapıya getirilen premium yemek hizmeti, yoga-pilates stüdyosu, spa ve sauna ile buhar odaları, ihtiyaçları karşılayacak ekipmanı ile fonksiyonel toplantı ve çalışma odaları şeklinde sıralanıyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Life