Seyri Adalar 33 ay sıfır faizle

Maltepe’de inşa edilen Seyri Adalar projesinde yüzde 30 peşinat ile 33 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor.

Seyri Adalar 33 ay sıfır faizle

Seyri Adalar, Yapı Yatırım tarafından Maltepe’de inşa ediliyor.  24 bin 280 metrekare alan üzerinde inşa edilen Seyri Adalar projesi toplam 120 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanan dairelein metrekare büyüklükleri ise 122- 168 metrekare arasında değişiyor. 

Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta yükselen Seyri Adalar özellikleriyle de dikkat çekiyor. Zengin sosyal donatıları konut sahiplerine sunan Seyri Adalar projesi spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanlar sunuyor. Sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Seyri Adalar basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri de konut sahiplerine sunuyor. 

Maltepe Seyri Adalar fiyatları
2+1 daireler 485 bin TL ile 784 bin TL arasında,
3+1 daireler 533 bin TL ile 1 milyon 24 bin TL arasında.
Seyri Adalar kira getirisi ortalama 2 bin TL ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor.

Seyri Adalar ödeme planı
Büyüklükleri 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen Seyri Adalar ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinat ile 33 ay sıfır faiz imkanı bulunuyor. Ayrıca anlaşmalı bankalardan kredi imkanı da sağlanıyor.

Seyri Adalar 

Seyri Adalar nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe’de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi’ne de yakın konumda bulunuyor.

Seyri Adalar iletişim
Seyri Adalar adres:
Bağdat Caddesi Yılmaz Sokak. No:2 Maltepe İstanbul
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

Seyri Adalar 
Proje Bilgisi: Seyri Adalar