Seyri Adalar fiyat

Seyri Adalar fiyatları 550 bin TL'den başlıyor

Seyri Adalar fiyat

Seyri Adalar Maltepe’de Yapı Yatırım tarafından inşa ediliyor. 30 metre derinlikle kazılan temel üzerine, 159 fore kazık dikilerek çıkılan katlara sahip olan Seyri Adalar  3 bin 597 metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor.

Seyri Adalar fiyat bilgilerini vermeden önce proje özelliklerine bakalım. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Seyri Adalar daire büyüklükleri 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.

Seyri Adalar özellikleri
Seyri Adalar özellikleri arasında spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanlar sunuyor. Sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Seyri Adalar basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri bulunuyor.

Seyri Adalar fiyat
Seyri Adalar fiyat bilgileri güncellenmiş olup, Temmuz ayında Seyri adalar fiyatları 550 bin TL’den başlıyor. Böylece Seyri Adalar fiyat listesi şöyle; 140 metrekare olan 3+1 daireler 550 bin TL ile 700 bin TL arasında, 168 metrekare 3+1 daireler ise 710 bin TL ve 1.235.000 TL arasında.

Seyri Adalar ödeme planı
Seyri Adalar ödeme planı kapsamında şirket bünyesinde 12 aya kadar 0 komisyon 0 faizle ödenebiliyor. ‘Seyr-i Adalar’  projesinde, 0,25 gibi düşük faizle 120 aya kadar vadeli konut kredisi kullanma imkanı da sağlıyor.     

Seyri Adalar nerede? 
İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe'de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi'ne de yakın konumda bulunuyor.

Seyri Adalar adres bilgileri: Bağdat Caddesi Yılmaz Sokak. No:2 Maltepe İstanbul

Seyri Adalar Maltepe iletişim bilgileri
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

 

 

Firma Bilgisi: Yapı Yatırım
Proje Bilgisi: Seyri Adalar