Seyri Adalar nerede?

Seyri Adalar projesi Yapı Yatırım tarafından 24 bin 280 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Seyri Adalar nerede?

Seyri Adalar nerede?

Seyri Adalar Bağdat Caddesi'nde konumlandırılıyor. Seyri Adalar projesi Yapı Yatırım tarafından 24 bin 280 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Seyri Adalar Maltepe Evlerinde 120 adet daire bulunuyor. Seyri Adalar projesinde bulunan daire büyüklükleri 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişmekte olup, daireler 2+1 ve 3+1 şekliden tasarlanıyor.

Seyri Adalar projesi sosyal donatıları arasında spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanlar sunuyor. Sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Seyri Adalar basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri bulunuyor.

Seyri Adalar nerede?
Seyri Adalar nerede? İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe'de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi'ne de yakın konumda bulunuyor.

Seyri Adalar adres bilgileri: Bağdat Caddesi Yılmaz Sokak. No:2 Maltepe İstanbul
Seyri Adalar iletişim bilgileri
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

Proje Bilgisi: Seyri Adalar