Seyri Adalar satılık daire fiyatları!

Seyri Adalar satılık daire fiyatlarına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Seyri Adalar satılık daire fiyatları!

Seyri Adalar satılık daireler 24 bin 280 metrekare alan üzerinde Maltepe'de yükseliyor. Seyri Adalar satılık olarak 120 adet daireden meydana geliyor. Seyri Adalar satılık daire büyüklükleri 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.

Seyri Adalar satılık dairelerin teslimleri için 2016 yılı veriliyor. 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen Seyri Adalar satılık daire büyüklükleri ise şöyle: 2+1 daireler brüt 120 ila 122 metrekare, net 91 ila 92 metrekare, 3+1 daireler brüt 138 ila 166 metrekare, net 104 ila 124 metrekare.

Seyri Adalar satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Seyri Adalar satılık daire sahipleri spor salonları, kapalı otopark, sauna, teras cafe, fitness salonu ve çocuk oyun alanı gibi imkanları kullanabiliyor. Bunların dışında Seyri Adalar Maltepe Evleri'nde basketbol sahası, su deposu, hidrofor, asansör, merkezi udu sistemi, merkezi ısıtma sistemi ve ısı pay ölçeri bulunuyor.

Seyri Adalar nerede?
Seyri Adalar nerede? İstanbul Anadolu Yakasında Yapı Yatırım tarafından hayata geçirilen Seyri Adalar Maltepe'de yer alıyor. Marmaray, metro ve E-5'e 2 dakika uzaklıkta bulunan Seyri Adalar projesi Maltepe Park AVM ve Maltepe Üniversitesi'ne de yakın konumda bulunuyor.

Seyri Adalar adres bilgileri: Bağdat Caddesi Yılmaz Sokak. No:2 Maltepe İstanbul

Seyri Adalar iletişim bilgileri
Telefon: 0216 366 66 70
Web adresi: www.seyr-iadalar.com

Proje Bilgisi: Seyri Adalar