Sheraton Adana törenle açıldı

Starwood Hotels&Resorts Worldwide ile Adalı Holding ortak yatırımı olarak hayata geçen Sheraton Adana Oteli'nin resmi açılışı yapıldı

Sheraton Adana törenle açıldı

Adalı Holding şirketlerinden Serka Turizm ile Starwood Hotels&Resorts Worldwide tarafından hayata geçirilen Sheraton Adana Oteli'nin açılışı törenle yapıldı. Adana'da Seyhan Nehri'nin kıyısında konumlandırılan Otelin açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik tarafından yapıldı.

Lüks buluşma noktası
Açılışta bir konuşma yapan Adalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Adalı firmanın daha önce enerji ve inşaat alanlarında çok sayıda yatırım yaptığını hatırlatarak turizm sektöründeki ilk yatırımlarını Adana Sheraton Oteli ile yaptıklarını belirtti. Adalı: 'Bu otel sadece konaklama hizmetiyle değil ayna zamanda kaliteli lüks bir buluşma noktası olarak da benimsenecektir.' dedi.

Otelin yabancı ortağı Starwood Hotels&Resorts Worldwide Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Başkanı Michael Wale de Adana Sheraton ile, şehirdeki uluslararası markalı otel talebini karşılamayı hedeflediklerini söyledi. Wale, firmanın 2016'ya kadar 500'üncü otelini açmayı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Seyhan Nehri kıyısına konumlandırılan ve Adalı Holding'in ilk turizm yatırımı olarak dikkat çeken Sheraton Adana'da 17 kat üzerinde 240 oda bulunuyor.