Show Realty'en yeni ofis

Profesyonel Emlak Hizmeti veren Show Realty Türkiye’de büyümeye başladı.2 Yıl önce Türkiye pazarına giriş yapan Show Realty, Ümraniye-Çekmeköy’de 19.Franchise Emlak ofisi Turkuaz’ın açılışını yaptı

Show Realty'en yeni ofis

Yılların deneyiminlerini Show Realty franchise ofisi açarak değerlendiren  Özer Erdir ve Fisun Erdir , 10 kişilik profesyonel kadrosuyla Çekmeköy bölgesinde  hizmet verecekler.

Türkiye’de hızla büyümeye başlayan Show Realty alım –satım ve kiralamanın yanı sıra gayrimenkul geliştirme projelerinde yer almayı hedefleyerek büyümeye hız veriyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Show Realty Türkiye CEO’su Kazım Algın “Marka olarak franchise yapılanmamızı uzun süreli ve verimli işbirliği temeli üzerine kurduk. Koşullarımızı da bu temel doğrultusunda oluşturduk. Show Realty gayrimenkul konusuna ilgi duyan ve üstelik global bir markanın çatısı altında kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları, büyük finansal risklerin altına girmek zorunda kalmadan rahatlıkla bir Show Realty franchise ofisi açabilecek. Kazım Algın, ülkemizde ve özellikle İstanbul’da markalı emlak danışmanlarına ihtiyacın çok fazla olduğunu belirterek öncelikle Show Realty olarak Ataşehir, Sancaktepe,Kartal,Maltepe,Pendik,Esenyurt,Başakşehir,Levent, Maslak Beşiktaş ve boğaz hattı gibi İstanbul’un gayrimenkul hareketliliği yoğun olan lokasyonlarında yeni ofisler açacağız.2015 yılı sonuna kadar ülke genelinde ofis sayımızı 50’ye çıkarmayı planlıyoruz” dedi.