ShowRealty franchise ofislerine online eğitim hediye ediyor

ShowRealty Türkiye, yeni açılacak franchise ofislerine 80 saat sürecek online eğitimi hediye ediyor

ShowRealty franchise ofislerine online eğitim hediye ediyor

29 Nisan 2014 / emlakwebtv
ShowRealty Türkiye, Naature Akademi işbirliği ile yeni açılacak franchise ofislerine 80 saat sürecek online eğitimi hediye edecek. Gayrimenkul danışmanlığı sertifika programına katılan ShowRealty ofisleri, Türkiye'nin ilk uluslararası akreditasyonuna sahip sertifikasına ücretsiz kazanacak.

ShowRealty Türkiye CEO'su Kazım Algın, “Sektörün ilerleme kaydedebilmesi için satış tekniklerine hâkim, teknolojiyi yakından takip eden gayrimenkul danışmanlarının yetişmesi büyük önem taşıyor. Tüm bu kriterleri göz önünde bulunduran eğitim anlayışımızın, müşteri memnuniyetini de beraberinde getirdiğini gördük. Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek için müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğunu düşünüyoruz”dedi.   

Algın, Türkiye'de yıllık hacmi yaklaşık 35 milyar dolar olarak kaydedilen ve iyi hizmet, iyi marka kavramının öne çıktığı franchise pazarında girişimcilik yapmak isteyen her 10 kişiden birinin, bu sistemle iş kurmak istediğini belirtti. Algın, "Özellikle markanın gücünü farkeden girişimciler, bayilik ya da franchise yoluyla bir marka şemsiyesi altında çalışmak istiyorlar" dedi.

Hedef 2015 yılında 150 temsilcilik
Gayrimenkul sektörünün genç ve sistemli markası ShowRealty Türkiye, hızlı bir şekilde yeni dönem hedeflerini gerçekleştirerek franchise ofis sayısını her geçen gün artırıyor. Hedef 2015 yılında 150 temsicilik açmak. Firma her geçen gün bu hedeflerine yaklaşıyor. Türkiye'nin her bölgesinde ofis açmayı hedefleyen ShowRealty, franchise bedeli konusunda girişimcilere ödeme kolaylıkları sunduğu gibi, 3 yıl ilan ve reklam konusunda destek veriyor. ShowRealty, tüm franchise ofislerine; eğitim, marka, bilgi bankası, web, insan kaynakları, özel projeler pazarlama, mesleki bilgilendirme vs. gibi önemli konularda da destek veriyor.

Maliyetinin ortalama 1 yıl içinde geri döndüğü bu sistemde; bulunduğu lokasyona göre değişmekle birlikte, franchise katılım payı 5 bin dolar ile 15.000 dolar arasında değişiyor. Show Realty Türkiye, franchise ofislerine ulaşılabilir, güven odaklı ve sürdürülebilir kazanç sağlayan bir iş fırsatı sunuyor.