Sidelya Garden Beşevler!

Kıraatlı inşaat tarafından projesi hazırlanarak yapım aşaması tamamlanan Sidelya Garden Beşevler'in, Eylül 2014 tarihinde yapım aşaması bitmiş bulunmaktadır

Sidelya Garden Beşevler!

 Kıraatlı inşaat tarafından projesi hazırlanarak yapım aşaması tamamlanan Sidelya Garden Beşevler'in, Eylül 2014 tarihinde yapım aşaması bitmiş bulunmaktadır. 163 - 220 m2 alanı kapsayan özelliği ve 3477 m2 arsa alanı sayesinde tüketicilerin en çok aradığı kriterde ki yapılar arasında ki yerini almıştır. Beşevler Kültür Mahallesi'nde yapı aşaması tamamlanmış olan Sidelya Garden Beşevler oldukça makul fiyatlardan alıcılarını beklemektedir. Az katlı inşa aşaması ve geniş mimari yapısıyla dikkat çekmeyi başarmıştır.

Sidelya Garden Beşevler'de müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına seçenekler de sunulmuştur. Bu seçenekler arasında ara kat, bahçe katı, çatı dubleks gibi daire tercihlerinin yapılmasına olanak tanınmıştır. Sidelya Garden Beşevler'de ki lüks konutlar için istenecek fiyat aralıklarının 1.000 TL civarında olabileceğini söyleyebiliriz. Sidelya Garden Beşevler için banka kredi imkanlarının var olduğunu ve konut ihtiyaçlarınızın düşük faiz karşılığında en iyi şekilde karşılanabileceğini belirtebiliriz.

Sidelya Garden Beşevler'de fiyatlar en düşük ve en yüksek olarak 475-675 TL olarak belirlendiğini söyleyebiliriz. 12 adet daire, 6 adet çatı dubleksi olarak hazırlanan Sidelya Garden Beşevler'de toplam konut sayısının 18 olduğunu söylemek mümkündür. Dairelerin dizayn aşaması 4+1 olarak belirlenerek geniş bir konut yaşam ortamı müşterilere sunulmuştur. İster kira isterseniz de satılık olarak harika mimariler eşliğinde tasarlanarak tüketicilere sunulmuş olan bu sağlam konutlara sahip olabilirsiniz. Tüketicilerin günlük ihtiyaçlarına en uygun konutlar Sidelya Garden Beşevler.

Proje Bilgisi: Sidelya Garden Beşevler