Siemens el blenderi anneleri bir gün değil, her gün sevindirecek

Siemens MQ67170 el blenderi, annelerini en güzel hediye Anneler Günü hediyesi ile sevindirmek isteyenlerin göz ardı edemeyecekleri bir ürün

Siemens el blenderi anneleri bir gün değil, her gün sevindirecek

02 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Anneler Günü’nün ideal hediye seçeneklerinin ilk sıralarında Siemens MQ67170 el blenderi yerini alıyor. Şık ve tek bir tuşla birçok işlemin yapılabildiği el blenderi, annelerini bir gün değil her gün sevindirecek hediyeyi arayanların beklentisini karşılıyor.

El blenderinin en önemli özelliğini tek tuşla birçok işlemin yapılabilmesi oluşturuyor
750 watt gücünde olan Siemens MQ67170 el blenderi, tasarımı ve ‘softTouch’ tutma yeri sayesinde avuç içine tam olarak uyum gösteriyor, son derece sessiz ve sarsıntısız çalışıyor. El blenderinin en önemli özelliğini tek tuşla birçok işlemin yapılabilmesi oluşturuyor.

Siemens MQ67170 el blenderler, çok yönlü özelliklere sahip
Siemens MQ67170 el blenderinin normal ve turbo hız ayar seçenekleri, bir yandan işlemleri kolaylaştırırken, diğer yandan zamandan tasarruf sağlıyor. Yenilikçi 4 kanatlı bıcak tasarımı ile mükemmel sonuçlar elde edilirken, paslanmaz çelik bıçaklı model, ısıya karşı dirençli çelik ayağıyla en zorlu işlemleri dahi kısa sürede kolayca yapabiliyor. Hafif dokulu yiyecek maddeleri el blenderinde zorlanmadan püre haline getirilirken, “chopper” özelliği ile sert yiyecekler bile kolayca kesilip dilimlenebiliyor. Kapaklı ve ölçekli karıştırma kabı, yiyecek maddelerinin miktarlarının rahatça ayarlanmasına ve kap içerisinde sonradan kullanmak üzere saklanmasına olanak tanıyor.

Blender teknik özellikleri kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor
Siemens MQ67170 el blenderinin motor aksamı hariç diğer tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Blender teknik özellikleri kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor. Zarif ve yumuşak hatlara sahip Siemens MQ67170, mutfaktaki estetik arayışına ergonomik bir seçenek sunuyor. Hareket özgürlügü sağlayan burgulu kablo sistemi mutfakta rahat ve fonksiyonel bir kullanım sağlanırken, eject tusu sayesinde kolayca çıkartılabilen blender ayağı kolayca temizlenebiliyor.