Siemens kadeh tutucu ile hassas yıkama sağlıyor

7 programlı yeni bulaşık makinesi ile tüm bulaşıklara yer açan Siemens, kadeh tutucu özelliği ile de kadehleri ve hassas bardakları elde yıkama derdine son veriyor

Siemens kadeh tutucu ile hassas yıkama sağlıyor

25 mart 2014 / Emlakwebtv
Siemens Ev Aletleri’nin, 7 programlı yeni bulaşık makinesi ile farklı tip bulaşıkları yıkamak kolaylaşıyor. Siemens’in SN26V893TR model yeni bulaşık makinesinde yer alan özel kadeh tutucu sayesinde kadehleri ve hassas bardakları elde yıkama derdi bitiyor. En narin kadehlerinizi bile rahatlıkla emanet edebileceğiniz kadeh tutucu sayesinde bulaşıklarınız güvenle yıkanıyor. Size de hazırladığınız yiyecek ve içeceklerin keyfini çıkarmak kalıyor.

Kadehlerinizin kırılganlığından anlayan makine
Siemens SN26V893TR model yenilikçi bulaşık makinesi, narin kadehlerin ve bardakların bulaşık yıkanırken zarar görmesi ya da kırılması endişesini VarioFlex veya VarioFlexPlus sepet sistemleri ile uyumlu özel kadeh tutucu sayesinde ortadan kaldırıyor. Aynı anda yerleştirilebilen ve 4x4 toplam 16 kadehin birden yıkanmasına olanak tanıyan dört kadeh tutucu ile zaman ve enerji tasarrufu açısından da avantaj sağlanıyor.