Siena Loft Projesi İzmir!

Siena Loft projesi İzmir, Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Siena Loft Projesi İzmir!

Siena Loft projesi İzmir, Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinden oluşan projede toplam 84 adet daire bulunuyor. Siena Loft satılık daire alanları 50 metrekareden başlıyor. 

2 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje L şeklinde tek bloktan meydana geliyor. Bahçe ve teraslı daire seçeneklerinin de yer aldığı proje sosyal donatıları ile dikkat çekiyor. 

Açık otopark, fitness merkezi, merkezi uydu sistemi, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, kameralı güvenlik, sinema ve güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı Siena Loft dairelerinde ankastre beyaz eşya, intercom, alarm sistemleri ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Siena Loft fiyatlarının ise 116 bin lira ile 201 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire alanlar yüzde 50 peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Tapular ise hemen teslim. 

Çiğli'de yükselen Siena Loft projesi Katip Çelebi Üniversitesi'nin karşısında yer alıyor. Projeden çevre yolu ise 1,2 kilometre mesafede kalıyor. Öğrenciler için oldukça ideal olan proje bölgedeki öğrenci evi ihtiyacına cevap verecek nitelikte. 

Siena Loft adres bilgisi : Balatçık Mahallesi 8903/1 Sokak Çiğli - İzmir

Siena Loft iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0530 720 56 38
Web adresi : sienaloft.com
E-posta adresi : info@sienaloft.com

Firma Bilgisi: Karden Inşaat
Proje Bilgisi: Siena Loft