Siena Loft

Siena Loft projesi Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu İnşaat tarafından İzmir Çiğli'de hayata geçiriliyor

Siena Loft

Siena Loft projesi Karden İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu İnşaat tarafından İzmir Çiğli'de hayata geçiriliyor. 84 metrekare alan üzerinde inşa edilen Siena Loft 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinin yer aldığı Siena Loft satılık büyüklükleri 50 ile 100 metrekare arasında değişiyor. 

Siena Loft fiyatlarının ise 116 bin lira ile 201 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Siena Loft projesinde yüzde 50 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. Projede tapular ise hemen teslim. Siena Loft projesi ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Katip Çelebi Üniversitesi'nin karşısında yükselen Siena Loft öğrenciler için oldukça ideal bir bölgede yükseliyor. Öğrenci evi ihtiyacına cevap vermesi beklenen projenin lansmanı ise 3 Ekim tarihinde yapılacak. Lansman öncesi 20 konutun satıldığı projenin yüzde 30-35 prim yapması bekleniyor. 

 Değişik daire tiplerinin yer aldığı Siena Loft projesinde bahçe ve teraslı daire seçenekleri de yer alıyor. Proje Katip Çelebi Üniversitesi'ne 450 metre, çevre yoluna 1,2 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Proje ile ilgili ayrıntıların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Siena Loft projesinin aynı zamanda zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

Siena Loft adres bilgisi : Balatçık Mahallesi 8903/1 Sokak Çiğli - İzmir

Siena Loft iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0530 720 56 38
Web adresi : sienaloft.com
E-posta adresi : info@sienaloft.com
 

"Siena Loft" Başlıklı Haberin Galerisi

Siena Loft

Siena Loft

Siena Loft

Siena Loft

Firma Bilgisi: Bayram Kılıçoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Siena Loft