SİF İş Makinaları yetkili servis toplantısı düzenledi

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, Antalya Cornelia de Luxe Resort’ta yıllık yetkili servis toplantısını düzenledi

SİF İş Makinaları yetkili servis toplantısı düzenledi

22 Şubat 2014 / emlakwebtv
STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, toplam 60 kişilik katılımla, Antalya Cornelia de Luxe Resort’ta servis ortaklarıyla bir araya geldi. SİF İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler çalışanları ve yetkili servisleri, hep birlikte 2013 yılının değerlendirmesini yaparak, 2014 hedeflerini konuştular.

SİF İş Makinaları’nın 2014 şirket hedefleri konuşuldu
“Servis” ve “Yedek Parça” konuları kapsamlı olarak değerlendirilerek, SİF İş Makinaları’nın 2014 şirket hedeflerine değinildi. Toplantıya toplamda 31 servis ve 18 SİF İş Makinaları çalışanı katıldı. Tübisis, Shell, GMY, Ceytech ve PWC’den de yetkili isimler de toplantıda hazır bulundular. Ayrıca, JCB SSH Bölge Müdürü Mick Collins ve JCB Servis Bölge Müdürü Paul Smith yıllık servis toplantısına katılan önemli isimler arasında yer aldı.

Yetkili servis toplantısında servislere ödüller sunuldu
Yetkili servis toplantısında servislere ödüller sunuldu. 2013 yılı için ataşman alanında “En yüksek ciro yapan servis”, “En fazla çeşit alan servis”, “Bölgesindeki makina sayısına göre en fazla alım yapan servis”; yağ alanında “Tutar bazında en fazla yağ satışı yapan servis”, “Makina başına en fazla yağ alımı yapan servis” ve “Litre bazında en fazla yağ alımı yapan servis” ödüllendirildi. Ayrıca, yedek parçada en yüksek alımı yapan 12 yetkili servis de yurt dışı seyahati ile ödüllendirildi.