Sign of the City Awards'dan Tahincioğlu'na 2 ödül

Tahincioğlu, 4 Kasım'da gerçekleştirilen Sign of the City Awards yarışmasından 2 ödülle döndü. Firma "Nidapark Seyrantepe" ile "En İyi Çok Katlı Konut", "Palladium Tower" ile de "En İyi Pazarlama Kampanyası" kategorilerinde ödül kazandı

Sign of the City Awards'dan Tahincioğlu'na 2 ödül

7 kategoride 13 başvurusuyla Sign of the City Awards yarışmasında finale kalan Tahincioğlu, "En İyi Çok Katlı Konut Kategorisinde" Nidapark Seyrantepe, "En İyi Pazarlama Kampanyası" kategorisinde de "Palladium Tower" projesi ile ödül almaya hak kazandı. Ödülü alan Tahincioğlu Yönetim kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, sektörün en önemli etkinliklerinden birinden 2 ödül ile ayrılmanın mutluluğun yaşadıklarını vurgulayarak: "Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı..." dedi. 

Sign of the City Awards'dan Tahincioğlu'na 2 ödül

1965'ten bu yana: Tahincioğlu
1965 yılından bu yana farklı ve kaliteli projelere imza attıklarını belirten Özcan Tahincioğlu, Sign of the City Awards'tan iki ödülle dönmenin mutluluk verici olduğuna da değinerek:

"Bu ödüller Tahincioğlu’nun sektörde gerçekleştirdiği projelerinde farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor” dedi. 

4 Kasım'da gerçekleştirilen Sign of the City Awards'ta En İyi Çok Katlı Konut Ödülü'nü Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, En İyi Pazarlama Kampanyası ödülünü ise Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar ve Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Erol Tığlı aldı. 

 

ödüllerin yeni projeler için kendilerini motive ettiğini belirtti. Tahincioğlu, 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Seyrantepe