Sign of the City Awards'tan DKY'ye ödül

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli proje ve firmalarının yarıştığı Sign of the City Awards'tan DKY Kartal projesine "En İyi Pazarlama Kampanyası" ödülü verildi

Sign of the City Awards'tan DKY'ye ödül

Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ve sektörü teşvik etmek amacıyla organize edilen Sign of the City Award 2015 ödülleri geçtiğimiz hafta içerisinde Hilton İstanbul Bomonti'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Etkinlikte "En İyi Pazarlama Kampanyası" ödülü DKY Kartal projesi nedeniyle DKY İnşaat'a verildi.

DKY Kartal'a ödül
Bu sene ikinci kez düzenlenen, 140'ın üzerinde başvurunun geldiği ve 101 projenin ödül için yarıştığı Sign of the City Award ödül töreninde "En İyi Pazarlama Kampanyası" ödülü DKY Kartal projesine verildi. Gecede ödülü, DKY inşaat adına DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, DKY İnşaat Genel Müdürü Tevfik Türel ve DKY İnşaat İş Geliştirme Yöneticisi Aykut Dumankaya aldı. 

Ödül hangi ölçütlere göre verildi?
Pazarlama kampanyasının bütünsel konsepti ve projedeki mecra kullanımı gibi unsurların ön plana çıktığı Sign of th City Awards 2015 En İyi Pazarlama Kampanyası ödülünde ayrıcı, bilinirlik, marka algısı yaratmadakı başarının yanı sıra farklı alternatif pazarlama kanallarının kullanımı, satış ofisi, sosyal medya kullanımı ve web sitesi tasarımı da göz önünde bulunduruldu. 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat
Proje Bilgisi: Dky Kartal