Silivri’de yazlık konut!

İstanbul’a yakın bir lokasyonda yazlık konut arayanlar için Silivri’deki 2 projenin fiyatlarını ve özelliklerini araştırdık. İşte Silivri yazlık konut seçenekleri.

Silivri’de yazlık konut!

26 Mayıs 2014 / Emlakwebtv

Silivri'de iki yazlık projeyi mercek altına aldık. Fiyatların 175 bin TL'den başladığı Silivri yazlık konut seçenekleri aşağıda yer alıyor; 

Silviya Konakları’nda 175 bin TL’ye yazlık

YDK Yapı ve Kordemir İnşaat tarafından inşa edilen Silivri Silviya Konakları toplamda 143 daireden meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerini bulmak mümkün.

Konut teslimlerinin 2014 yılının sonunda yapılacağı Silviya Konakları’nda fiyatlar ise; 1+1 dairelerde 175 bin TL’den, 2+1 dairelerde 240 bin TL’den ve 3+1 dairelerde de 290 bin TL’den satışa sunuluyor.

Atatürk Havalimanı’na 30 dakika, Tüyap Fuar Merkezi’ne ise 15 dakika uzaklıkta konumlandırılan projede; çocuk havuzu, spor sahası, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, açık spor sahası ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Silviya Konakları’nda konut sahibi olmak içinse konut bedelinin yüzde 25’i peşinat olarak ödendikten sonra yüzde 25’lik tutar için YDK Yapı tarafından 12 ay sıfır faiz imkanından yararlanılabiliyor.

Saray Konakları’nda 440 bin TL’ye villa

Yumak İnşaat’ın Silivri’de hayata geçirdiği Saray Konakları ise, ‘Silivri yazlık konut’ kategorisindeki projelerden biri. Proje toplamda 22 villaya ev sahipliği yapıyor.

180 metrekare büyüklüğünde 3+1 villaların olduğu Saray Konakları’nda fiyatlar 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 25’lik indirim imkanından yararlanmak da mümkün.

Konut teslimlerinin 2016 yılında gerçekleştirileceği Saray Konakları’nın sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark bulunuyor.