Siltaş Flora Park fiyatları 425 bin lira!

Siltaş Yapı imzası ile yükselen Siltaş Flora Park fiyatlarının 425 bin liradan başlaması bekleniyor

Siltaş Flora Park fiyatları 425 bin lira!

Siltaş Yapı imzası ile yükselen Siltaş Flora Park fiyatlarının 425 bin liradan başlaması bekleniyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Siltaş Flora Park 13 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 176 adet daire bulunuyor. Siltaş Flora Park satılık daire büyüklükleri ise 101 ile 194 metrekare arasında değişiyor. 

Siltaş Flora Park projesi sosyal donatıları arasında; çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, açık otopark, sauna, market, fitness, çarşı, süs havuzu, kapalı yüzme havuzu ve açık otopark bulunuyor. Siltaş Flora Park daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

8 bloktan meydana gelen Siltaş Flora Park fiyatlarının 425 bin lira ile 695 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Siltaş Flora Park projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projenin detaylarının satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de inşa edilen Siltaş Flora Park Kurtköy, Sabiha Gökçen'e yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hostes, pilot ve havaalanı çalışanları tarafından ilgi gören proje alışveriş merkezlerine de yakın bir konumda bulunuyor. Siltaş Flora Park teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Siltaş Flora Park adres bilgisi : Eşref Bitlis Bulvarı No: 17 Kurtköy - Pendik - İstanbul 

Siltaş Flora Park iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 2 089 
Web adresi : siltasflorapark.com
E-posta adresi : info@siltasflorapark.com

"Siltaş Flora Park fiyatları 425 bin lira!" Başlıklı Haberin Galerisi

Siltaş Flora Park fiyatları 425 bin lira!

Firma Bilgisi: Siltaş Yapı
Proje Bilgisi: Siltaş Flora Park