Siltaş Mavi Park projesi!

Siltaş Mavi Park projesi Siltaş Yapı tarafından Maltepe Altay Çeşme Mahallesi'nde yükseliyor

Siltaş Mavi Park projesi!

Siltaş Mavi Park projesi Siltaş Yapı tarafından Maltepe Altay Çeşme Mahallesi'nde yükseliyor. Siltaş Yapı tarafından hayata geçirilen projenin henüz detayları açıklanmadı. Siltaş Mavi Park projesi toplam 2 bloktan oluşacak. Projede daire fiyatları, ödeme koşulları ve detaylar açıklanmadı. 

Siltaş Mavi Park projesinde 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer alması bekleniyor. 2 blok halinde yükselen projede yüzme havuzu, fitness center, güvenlik, spor alanları ve oyun alanları yer alıyor. 

Mavi Park iletişim bilgileri
444 0 289  

Siltaş Yapı 
20 yıllık; tecrübe, güven, kalite Siltaş Yapı'nın temel taşları. Siltaş yapı edindiği tecrube ve birikimler ile 2011 yılından itibaren İnsan odaklı yaşam alanları oluşturmaya odaklanmıştır. Projelerimizde özellikle insanı merkeze koyan bir anlayışı benimsedik. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz Safir Park ve Teras Park projelerimiz bunlara güzel birer örnektir. Hazırlık ve geliştirme aşamasında olduğumuz projelerdede bu vizyonu benimseyerek hareket etmekteyiz. Misyonumuzu 'kente değer katan yapılar' olarak belirledik ve amacımız bu hedefi gerçekleştirmektir.

"Siltaş Mavi Park projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Siltaş Mavi Park projesi!

Siltaş Mavi Park projesi!

Siltaş Mavi Park projesi!

Siltaş Mavi Park projesi!

Proje Bilgisi: Siltaş Mavi Park