Siltaş Yapı’dan Kurtköy’e Nova Park projesi!

Siltaş Yapı tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Nova Park projesinin teslimleri 2017 yılında başlayacak

Siltaş Yapı’dan Kurtköy’e Nova Park projesi!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde Siltaş Yapı tarafından inşa edilen Nova Park’ta anahtar teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 5 blok halinde yükselecek olan proje, toplam 100 adet daireden meydana geliyor.

10 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Siltaş Nova Park projesindeki blokların her biri birbirinin ışığını kesmeyecek şekilde konumlandırılıyor. Güneş ışığından maksimum derecede yararlanabilecek olan projenin yüzde 78’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor.

Akıllı ev teknolojine uygun olarak donatılan Siltaş Nova Park Kurtköy, ankastre mutfaklardan merkezi uydu sistemine, kablolu TV sistem altyapısından ısıtma sistemine kadar dayalı döşeli olarak ev sahiplerine teslim ediliyor. Projede dairelerin yanı sıra alışveriş çarşısına da yer veriliyor.

Pendik Siltaş Nova Park’ın ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fitness center, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kamelyalar, kafe, yürüyüş parkurları, sauna, oyun sahaları, açık otopark, otopark alanı, 7/24 güvenlik hizmeti ve kamera sistemi bulunuyor.

Gebze - İstanbul hattının arasında her iki konumdaki iş imkânlarına yakın bir noktada yer alan Kurtköy’ün merkezinde yükselen Nova Park projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Tem otoyoluna 0,8 kilometre, Pendik sahil yoluna 8 kilometre, Viaport Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne 1 kilometre, Aydos Ormanı’na 3 kilometre ve E-5 karayoluna ise 7 kilometre mesafede.

Siltaş Nova Park projesinin öne çıkan en önemli özelliklerinden birisi de “Akıllı Ev” sistemi ile donatılmış olması. Tablet ya da akıllı telefonlar yardımıyla kullanılabileceğiniz Akıllı Ev Teknolojisi ile eve gitmenize gerek bile kalmadan tek bir tuşla birçok işlemi yapabiliyorsunuz.

 

Firma Bilgisi: Siltaş Yapı
Proje Bilgisi: Siltaş Nova Park