Silverline Slide-down’a prestijli ödül

Silverline Ankastre dekoratif davlumbaz koleksiyonunda yer alan Slide-down modeli, kullanılan yenilikçi entegre hava yönlendirme sistemi ile dünyanın saygın ödül kuruluşu Plus X Awards tarafından ödüllendirildi.

Silverline Slide-down’a prestijli ödül

Silverline Ankastre dekoratif davlumbaz koleksiyonunda yer alan Slide-down modeli, kullanılan yenilikçi entegre hava yönlendirme sistemi ile  dünyanın saygın ödül kuruluşu Plus X Awards tarafından ödüllendirildi. Silverline’dan yapılan açıklamada,  görünümüyle ve performansıyla mutfaklarda teknolojinin ve tasarımın sınırlarını zorlayan Slide-down davlumbazın sessiz ve derinden çalıştığı belirtildi.

Açıklama’da Sile-down davlumbazın özellikleri hakkında şu bilgilere yer verildi, “Kullanım sırasında açılan içbükey kayar cam panel dumanı çekişe yönlendirirken, duvara yağ damlacığı sıçramasını engelliyor. Davlumbaz kullanılmadığında kapanan içbükey kayar cam panel, mekanik detayları gizleyerek minimal, temiz ve şık bir görünüm ortaya çıkarıyor. LED aydınlatma ünitesi ergonomik ışık yayma açısı sayesinde tüm pişirme alanını hedef alarak, geniş bir aydınlatma alanı yaratıyor. Inox gövdesi siyah ve beyaz cam alternatifine sahip Slide-down, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.”