Sima İstanbul Projesi!

Sima İstanbul Projesi, Ekva Yapı tarafından İstanbul Sultangazi’de hayata geçiriliyor

Sima İstanbul Projesi!

Sima İstanbul Projesi, Ekva Yapı tarafından İstanbul Sultangazi’de hayata geçiriliyor. Bölgedeki markalı konut projelerinden en yenisi olan Sima İstanbul, Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin yanında yükseliyor. TEM ve E-5’e yakın bir konumda yer alan projeye ulaşım, yapımı devam eden Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattı ile kolaylıkla sağlanabilecek.

Sima İstanbul projesinden konut satın almak isteyenlere firma bünyesinde kişiye özel ödeme  seçenekleri sunuluyor. Sima İstanbul fiyatları ise 400 bin TL ile 658 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının 2 bin TL’den başlaması bekleniyor.

Basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlik, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu gibi özelliklerin bulunduğu Sima İstanbul projesinin dairelerinde ebeveyn banyosuna yer veriliyor.

 

Sima İstanbul Projesi!

 

2018 yılı Mart ayından tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Sima İstanbul projesi 7 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 2+1 ve 3+1 tipinde büyüklükleri 92 metrekare ile 140 metrekare arasında değişen 180 adet dairenin yer aldığı Sima İstanbul’da dairelerin yanı sıra 24 adet ticari ünite de bulunuyor.

4 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan Sima İstanbul projesinini yatırımcılara yüzde 35-40 oranında kazandırması bekleniyor. Ekva Yapı imzası taşıyan Sima İstanbul teslimlerinin 2018 yılı Mart ayında başlaması planlanıyor. Markalı konut projeleri ile yıldızı parlayan Sultangazi’de yükselen projenin yüzde 35 prim yapması bekleniyor. 

"Sima İstanbul Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Sima İstanbul Projesi!

Sima İstanbul Projesi!

Sima İstanbul Projesi!

Sima İstanbul Projesi!

Firma Bilgisi: Ekva Yapı
Proje Bilgisi: Sima İstanbul