Simart City Ümraniye

Simart City Ümraniye'de 5 bin metrekare alan üzerinde Siyapı İnşaat ile Şuan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Simart City Ümraniye

Simart City Ümraniye'de 5 bin metrekare alan üzerinde Siyapı İnşaat ile Şuan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Simart City Ümraniye'de toplam 186 adet daire bulunuyor. Simart City 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Simart City Ümraniye Evleri'nin büyüklükleri de 57 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor. Simart City Ümraniye teslim tarihi olarak da 2015 yılı veriliyor.

Simart City Ümraniye satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Simart City Ümraniye'den konut sahibi olanlar çocuk oyun alanları, güvenlik, kafe ve bilardo, restoran, kapalı otopark, sauna, süs havuzu, tenis kortu, yürüyüş parkuru, resepsiyon, su deposu, lobi, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu ve kreş gibi imkanlardan fayda sağlayabiliyor.

Simart City Ümraniye fiyatları
Simart City Ümraniye fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Simart City Ümraniye'de fiyatlar 5 bin TL'den başlıyor.

Simart City Ümraniye nerede?
5 bin metrekare alan üzerinde Siyapı İnşaat ile Şuan İnşaat tarafından hayata geçirilen Simart City Ümraniye'de konumlandırılıyor. Simart City, Sarphan Finans Park projesinin karşısında yer alıyor.

Simart City Ümraniye adres bilgileri: 297 Ada, Finans Merkezi Bölgesi, Site Mah. Yahya Kemal Cad. No:3 Ümraniye/İstanbul

Simart City Ümraniye iletişim bilgileri
Web: www.siyapi.com.tr
Telefon: 0212 853 99 27

 

"Simart City Ümraniye" Başlıklı Haberin Galerisi

Simart City Ümraniye

Simart City Ümraniye

Simart City Ümraniye

Simart City Ümraniye

Proje Bilgisi: Simart City