Şimdi al, 18 ay sonra öde

FerYapı’nın İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da E-5 üzerinde konumlandırdığı Mai Residence projesinin daireleri, her ihtiyaca yönelik geniş alternatiflere sahip.

Şimdi al, 18 ay sonra öde

25.10.2013 / Posta Gazetesi

18 ay sonra ödeme imkanı ve yüzde 1 KDV fırsatı ile sunulan Mai Residence, biri ‘residence yaşamı’ diğeri ‘ aile yaşamı’ olarak tasarlanan iki ayrı bloktan oluşuyor. Mai Residence’ın 15 katlı, ister ev ister ev-ofis olarak kullanabilecek E-5 cepheli bloğunda stüdyodan 2+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Mai Residence’ın deniz tarafında bulunan 28 katlı bloğu ise aile yaşamına uygun olarak tasarlandı.

Adalar manzaralı

Mai Residence, her dairesinde bulunan 5 metrekare ile 18 metrekare arasında değişen deniz ve adalar manzaralı balkonları ve alt katlarda yer alan dairelerdeki geniş kat bahçeleriyle dikkat çekiyor. Mai konut bloğunda, 1+1’den 3+1’e kadar daireler ve birleştirilebilir modüler yapısı ile her tip konut ihtiyacı yer alıyor.

Sosyal alanlarıyla da dikkat çeken projenin rezidans bloğunda; her katta özel kat bahçeleri, fitness salonu, çatı katında vip lounge ve toplantı salonu, multimedya, seminer odası, zemin katında teknoloji market ve mağazalar, oda servisi hizmetleri mevcut. Mai Residence konut bloğunda ise çocuk oyun alanlarından hobi odalarına, fitness salonundan açık-kapalı yüzme havuzuna, vitamin bardan kafeye, sinema odasından pilatese ve mini müzik stüdyosuna kadar sosyal alanlara yer veriliyor.