Şimdi al, teslimde öde

VIA PORT Houses&Suites’in yaza veda kampanyasında peşinatın yüzde 1’i şimdi, geri kalan yüzde 24’ü ise dairenin teslim tarihi Eylül 2013’te ödeniyor

Şimdi al, teslimde öde

11 Eylül 2012 / emlakwebtv
İçinde Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi VIA PORT ve beş yıldızlı uluslar arası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia’nın da bulunduğu VIA PORT Istanbul Asia’nın bir halkası olan lüks konut projesi VIA PORT Houses&Suites’den yaza veda kampanyası düzenleniyor. Kampanya kapsamında VIAPORT Houses&Suites’den sadece yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i ödeniyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairenin de teslim tarihi olan Eylül 2013’te veriliyor. Kalan tutar ise projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.

İnşaatı hızlı bir şekilde ilerleyen VIA PORT Houses & Suites’de dairelerin teslim tarihi 3 ay öne alınarak  Eylül 2013 olarak belirlendi. 26 bin metrekarelik arazi üzerinde özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor. Toplam 617 dairenin bulunduğu proje, şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor. Büyük yapay göletlerin ve süs havuzlarının  bulunduğu VIA PORT Houses& Suites’in yüzde 80’i yeşil alan olarak planlandı.

Projede dinlenme alanları, parklar, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme hizmeti bulunuyor.
Ayrıca VIA PORT Houses&Suites sakinleri concierge hizmetleri, anlaşmalı mağazalarda indirim, 7/24 call
center, VIP transfer servis hizmeti, alışveriş servisi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, profesyonel
sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik danışmanlık hizmeti ve 10-100 kişi arası özel davet
hizmetlerinden faydalanabilecekler.