Şimdi çocuk odaları rengarenk

Duvar kağıdı markası Rasch’ın yeni Kids’ Club 2014 koleksiyonu ile çocuk odaları modern ve rengarenk

Şimdi çocuk odaları rengarenk

18 Ekim 2012 / emlakwebtv
HannaHome’un Türkiye temsilcisi olduğu Rasch hazırladığı yeni çocuk koleksiyonu Kids’ Club 2014, capcanlı ve farklı dekoratif duvar kağıtları rengarenk ve seçenekleri ile çocuk odalarında rengarenk ve eğlenceli.
Jean dokusu verilmiş patchwork desenleri, yarış arabaları, harfler, çiçekler, futbol, yıldızlar ve kelebekler. Tüm çocuklara hitap eden Rasch’ın yeni koleksiyonunda, kız çocukları için özel olarak tasarlanmış puantiye ve çiçeklerle renklendirilen kağıt parçaları ve sevimli koyun figürlerinden, geleneksel kimono kıyafetleri ile geyşa bebekli bordür çeşitlerine kadar pek çok desen bulunuyor.
Erkek çocuklarının odaları için favori temalar ise futbol ve arabalar. Açık ve koyu gri zemin üzerine konumlandırılmış yarış arabaları neon renkleri ile dinamik bir etkiye sahip. Uçuşan topların ve rengarenk t-shirtlerin resmedildiği futbol temalı duvar kağıtları ise özel elyaf teknolojisi ve kabartma kale ağı dokusu ile futbol sever çocukların oyun ruhunu canlandırıyor.
Tuğla taşlar üzerinde farklı renklerde grafiti etkisi yaratılmış desenler ile de dikkat çeken koleksiyonda aynı zamanda BigBen, Minis ve Union Jack gibi Londra motiflerini yansıtan duvar kağıtları, kişisel bir atmosfer yaratmak ve odalarına kent havasını yansıtmak isteyen genç kız ve erkek çocukların favorisi olacak.
Kids Club 2014 koleksiyonu Avrupa Kalite RAL sertifikasına sahip ve insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermiyor. Ayrıca duvar kağıtlarının 1 rulosu (5m2) için fiyatı KDV dahil 35 Euro.