Şimdi ev alın, Eylül’de oturmaya başlayın

Via Port Houses & Suites’de Nisan ayı içerisinde daire alanlar peşinatın sadece yüzde 5’ni ödeyerek, Eylül’de kendi evlerinde oturma fırsatını

Şimdi ev alın, Eylül’de oturmaya başlayın

27 Mart 2013 / emlakwebtv
Via Properties’in Kurtköy’e değer katan, modern rezidans yaşantısını doğayla iç içe sunan Via Port Houses & Suites projesinde, teslim tarihi yaklaşırken daire sahibi olmak isteyenleri inanılmaz bir fırsat bekliyor. Kampanyadan daire alanlar, yüzde 5 peşinat ödeyerek Eylül’de teslim edilecek dairelerinde oturabilecek, taksitleri de hiç düşünmeden 1 yıl sonra ödeyecekler.

Via Port Houses & Suites’de teslim tarihi yaklaşırken son bir fırsat sizleri bekliyor!  Nisan ayı içerisinde daire alanlar peşinatın sadece yüzde 5’ni ödeyerek, Eylül’de kendi evlerinde oturma fırsatını yakalayacaklar. Kampanyada ev sahibi olanlar hem taksitleri 1 yıl sonra ödemeye başlayacak hem de yüzde 1 KDV avantajı ile 108 ay vade ve 0,72 vade oranıyla avantajlı ödeme koşullarına sahip olacaklar.

Toplam 26 bin m2’lik alan üzerine konumlandırılan ve Houses &Suites; 4 blok, 10 kat ve 617 daireden oluşuyor. Projede, boyutları 57 m2 ile 215 m2 arasında değişen, 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Ayrıca projenin yüzde 70’inde yer alan 1+1 suit daireler özellikle yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Zengin Sosyal Olanaklar Ve Hizmetler, Sahiplerine Beş Yıldız Keyfi Yaşatıyor
Yüzde 80’i yeşil alan olarak planlanan, özel peyzajlı kat bahçelerinin bulunduğu projedeki zengin sosyal olanaklar ve hizmetler sahiplerine beş yıldız keyfi yaşatıyor. Viaport Houses&Suites’de yer alan dinlenme alanları, geniş parklar, fitness center, teknik destek hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, kuru temizleme, terzi ve lostra hizmeti sahiplerinin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

LEED kriterleri göz önüne alınarak, çevreye ve doğaya saygılı, en son inşaat teknolojilerinin kullanılarak inşa edildiği Viaport Houses&Suites’deki dairelerde ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan ankastre set ve merkezi soğutma ve ısıtma sistemi standart olarak sunuluyor.

Via Port Houses & Suites hakkında detaylı bilgi için http://www.viaporths.com/