Şimdi trend geniş daireler

Bir dönem yatırım için tercih edilen 1+0 ve 1+1 dairelerden sonra trend geniş dairelere döndü. KoruFlorya'da en çok 7+2 daireler ilgi görüyor

Şimdi trend geniş daireler


KoruFlorya Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “KoruFlorya’da en çok 7+2 daireler ilgi görüyor. Artık insanlar aileleriyle birlikte yaşayabilecekleri geniş ve konforlu daireleri tercih ediyor” dedi.

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya’nın Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, artık insanların geniş dairelere talep gösterdiğini söyledi. 3+1’den 7+2’ye kadar değişen büyüklükte dairelerin yer aldığı KoruFlorya’da en fazla 7+2’lere talep olduğunu belirten Özyurt, projeyi hayata geçirmeden önce bölge halkıyla görüşmeler yaptıklarını ve insanların geniş daire talep ettiklerini dile getirdi. Özyurt, “Özellikle kalabalık aileler geniş daireleri tercih ediyorlar. Buna konfor, projenin konumu ve sağladığı olanaklar da eklenince projeye ilgi kaçınılmaz oluyor. Ağırlıklı olarak kişilerin aileleriyle birlikte yaşamak için tercih ettiği geniş daireler yatırım yapanların da ilgi odağı haline geldi” diye konuştu. 

Bu açıdan bakıldığında KoruFlorya’nın konumu, dairelerin konforu ve projenin sağladığı E-5, TEM ve sahil yolu alternatiflerinin yarattığı ulaşım kolaylığının ön plana çıktığını belirten Özyurt, “Ayrıca, göl, orman ve deniz manzarasıyla da ev sahiplerine şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunuyoruz. Bu da KoruFlorya’ya olan talebin nedenini açıkça ortaya koyuyor” diye konuştu.   

Dairelerin 1 milyon 100 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu KoruFlorya’da anlaşmalı bankalar aracılığıyla vade farksız 48 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor.
Yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin de yer aldığı KoruFlorya’da anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar uygun oranlarda vade de yapılabiliyor.

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya’da, 3+1, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2, 6+2 ve 7+2 büyüklüğünde 52 farklı tipteki 298 daire, 2013 yılının Aralık ayı sonunda teslim edilecek. KoruFlorya, Atatürk Havalimanı, Bakırköy Deniz Otobüsü, Metrobüs ve 2013’ün sonunda hizmete girecek olan Marmaray’a olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

KoruFlorya hakkında detaylı bilgi için http://www.koruflorya.com/