Şimdiden 4 bin tapu satışına dayandı

Türkiye'nin en büyük termal tesisi Narven, kısa sürede 4 bin tapu satışına ulaştı. Hisseli gayrimenkul sistemi ile satışı gerçekleştiren Narven, hem yurtiçinden hem yurtdışından ilgi görüyor

Şimdiden 4 bin tapu satışına dayandı

Bolu'da 7 bin 200 yatak kapasitesi ile yükselen Narven Termal Kasaba yoğun ilgi görüyor. Projede şimdiden 4 bin adet tapu satışı gerçekleştirdi. İlk etabı 2015 yılı Aralık ayında tamamlanması hedeflenen projenin inşaatı hızla devam ederken, 3 etaptan oluşacak projenin tamamı 5 yıllık bir sürede tamamlanacak.

Erpiliç ile, Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik A.Ş. ve Nalçacılar A.Ş.'nin 250 milyon dolar yatırımla inşa ettiği Narven Termal Kasaba'da hisseli gayrimenkul sistemi ile satışlar yapılıyor. Sistemle, bir gayrimenkulün sağladığı bütün hak ve sorumlulukları diğer normal gayrimenkullerde olduğu gibi tapu maliki adına sağlanıyor. Hisse satın alan kişi tapusunu yani hissesini satmadığı sürece ömür boyu kendisi; vefat etmesi durumunda da mirasçıları bu hakka sahip oluyor. Hisseli gayrimenkul üyeliği, hisseli gayrimenkul tapusu sayesinde devlet güvencesi altında kalıyor.

Metrekaresi 7 bin TL
Narven Termal Kasaba'da daire fiyatları metrekare büyüklüklerine göre 7 bin TL ile 25 bin TL arasında değişiyor. Proje kapsamında, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, kongre merkezi ve sosyal donatılar yer alıyor. Ayrıca Bolu'nun şifalı sularından yararlanabilmek için sosyal tesislerde kadın ve erkek ayrı olarak planlanan termal havuzlar, termal Türk hamamı, SPA ve Wellnes Merkezi'nde kneipp terapi havuzları, tuz odası, rasul terapi (çamur), vichy, herbal sauna, aroma terapili buhar odaları, relax room, macera duşları, cilt bakımı, masaj odaları, kar çeşmesi bulunuyor. Proje 1250 adet daire, 150 adet rezidans daire ve 230 otel odası ile toplamda 7200 yatak kapasitesine sahip.