Sinan Gayrimenkul’den 100 Milyon Dolarlık yatırım

Sinan Gayrimenkul, Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir ile birlikte yatırım kapasitesini 100 milyon dolara çıkardı

Sinan Gayrimenkul’den 100 Milyon Dolarlık yatırım

Sinan Gayrimenkul, Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Sky Bahçeşehir ile yatırımlarına bir yenisi daha ekledi. Sapanca'da yaptığı lüks villa projeleriyle 152 adet villa inşa eden Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir Projesi ile 100 milyon dolarlık yatırım kapasitesine ulaştı.

Gayrimenkul sektörüne katkı hedefi
Sapanca'da inşa edilen villa projeleriyle giriş yaptığı gayrimenkul sektörüne, katkı sağlamayı planladıklarını söyleyen Alrashdan: 'Sky Bahçeşehir'le hız kesmeden yatırım yapmaya devam ediyoruz. Sky Bahçeşehir'le birlikte yatırımlarımız 100 milyon doları aştı. Emlak sektörü çok büyük bir yatırım aracı, bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Uluslararası deneyimimizle ve kaliteli projelerle gayrimenkul sektörüne katma değer sağlamayı hedefliyoruz.' dedi.

Yatırımcı İçin Teslim Süresi Önemli
İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olması nedeniyle Bahçeşehir'i tercih ettiklerini söyleyen Alrashdan; Bahçeheri'in günden güne değer kazanan bir bölge haline geldiğini söyledi. Alrashdan: ' Sky Bahçeşehir'i Nisan 2016'da teslim edecek olmamız ve tamamlandığında en az %25 prim getirecek şekilde fiyatlandırma stratejisi olması da yatırımcının yoğun ilgisine neden oluyor. Sky Bahçeşehir'e 1 ay gibi kısa bir sürede 1200 adet talep gelmesi, yatırımcının tercih ettiği bir proje olduğumuzu gösteriyor. Ayrıca konut yapacağımız arsayı kat karşılığı usulü ile almıyoruz. Arsanın tamamını satın almayı tercih ediyoruz. Projeye başlamadan tüm hazırlıklarımızı yapıp satın almalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu da projelerimizi kısa sürede teslim etmemizi ve yatırımcının güven duymasını sağlıyor.' dedi.

Sky Bahçeşehir daire tipleri
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu'na 5 dakika, yapımı devam eden raylı sisteme ise 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul'un yönünü değiştirecek olan büyük projelere oldukça yakın konumda bulunan Sky Bahçeyehir'de 116 adet 2+1, 66 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire bulunuyor.

Avantajlı lokasyon
Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu'na 5 dakika, Bahçeşehir Gölet'e 1,5 km, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Hastane, AVM ve eğitim merkezlerinin hemen yanı başında olan Proje, Bahçeşehir Pazar Türk'ün yeni lokasyonuyla ise karşılıklı yer alacak.

Firma Bilgisi: Sinan Gayrimenkul