Sinerji Residence Pendik

Sinerji Residence Pendik bölgesinde Anadolum İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede yaşam devam ediyor

Sinerji Residence Pendik

Sinerji Residence Pendik bölgesinde yer alıyor. Sinerji Residence Pendik projesi 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Sinerji Residence Pendik satılık daire büyüklükleri  78 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiyor. 158 adet daireden oluşan Sinerji Residence Pendik 15 katlı tek blok olarak inşa ediliyor.

Anadolum İnşaat tarafından hayata geçirilen Sinerji Residence Pendik satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, kafe, spor alanları, sauna, sinema, tenis kortu, yürüyüş parkuru, otopark, sinema, kapalı yüzme havuzu gibi imkanlar sunuyor.

Sinerji Residence Pendik hemen teslime diliyor. Sinerji Residence Pendik kiralık daire fiyatları 750 TL’den başlıyor. Sinerji Residence Pendik satılık daire fiyatları ise 139 bin TL ile 311 bin TL arasında değişiyor. Sinerji Residence Pendik her katında 11 daireye yer veriliyor.

Sinerji Residence Pendik bölgesinde Anadolum İnşaat tarafından 6 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Sinerji Residence Pendik Veli Baba Mahallesi’nde yükseliyor.

Sinerji Residence Pendik adres bilgileri: Veli Baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6/1 Pendik –İstanbul

Sinerji Residence Pendik iletişim bilgileri
Telefon : 0216 446 34 46
Web : http://www.sinerjiresidence.com/

Firma Bilgisi: Anadolum Inşaat
Proje Bilgisi: Sinerji Residence