Sinerji Residence satılık daire

Sinerji Residence satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, kafe, spor alanları, sauna, sinema, tenis kortu, yürüyüş parkuru, otopark, sinema, kapalı yüzme havuzu gibi imkanlar sunuyor

Sinerji Residence satılık daire

Sinerji Residence satılık daire büyüklükleri 78 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiyor. Sinerji Residence Pendik'te inşa ediliyor. Toplam 158 adet dairenin bulunduğu Sinerji Residence Anadolum İnşaat projesi olup, 6 bin 533 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.

Sinerji Residence 15 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. Sinerji Residence satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, kafe, spor alanları, sauna, sinema, tenis kortu, yürüyüş parkuru, otopark, sinema, kapalı yüzme havuzu gibi imkanlar sunuyor.

Sinerji Residence satılık daireleri havaalanı çalışanları ve akademisyenler tarafından tercih ediliyor. 18 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Sinerji Residence Pendik Veli Baba Mahallesinde yükseliyor.

Sinerji Residence satılık daire fiyatları 180 bin TL'den başlangıç gösteriyor ve ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı sunuluyor. Sinerji Residence projesindeki her katta 11 adet daireye yer veriliyor.

Sinerji Residence adres bilgileri: Veli Baba Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:6/1 Pendik -İstanbul

Sinerji Residence telefon numarası: 0 216 488 06 88

Firma Bilgisi: Anadolum Inşaat
Proje Bilgisi: Sinerji Residence