Sinpaş 14 projesiyle dev kampanyada

Sinpaş 14 projesi ile tarihi “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına katılıyor.

Sinpaş 14 projesiyle dev kampanyada

GYODER VE KONUTDER’in konut satın alımını kolaylaştırmak hedefiyle 1 Şubat 2017 tarihi itibariyle başlattığı ve 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek “20 yıl vadeli konut kredili” konut sahibi olma kampanyasına Sinpaş da katıldı.  Türkiye’de ilk kez özel sektörün 240 aya varan vadelerle konut satışı yapacağı tarihi kampanyada Sinpaş, tüm projelerini bu kampanyaya dahil etti. 

Kampanyaya 14 proje ile tam destek

Sinpaş, konut satın almak isteyenler için tarihi bir fırsat olarak görülen  “240 ay vadeli konut satışı” kampanyasına 14 projesi ile destek veriyor. Sinpaş GYO ve Sinpaş Yapı’nın İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli’de yer alan projelerinde kampanya kapsamında toplam 3.000 konut en uygun vade ve ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Dolara inat 20 yıl vadeli kampanya

Dövizle ilgili ciddi maliyet artışının yaşandığı ancak bu artışın fiyatlara yansıtılmadığı bu dönemde“240 ay vadeli konut satışı” kampanyası konut satın almak isteyenler ve gayrimenkul yatırımcıları için büyük bir fırsat sağlıyor. Tarihi kampanyada uzun vadeli ödeme seçeneği ile konut satışlarında önemli bir artış olması bekleniyor.

Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve GYODER Yüksek istişare Kurulu Başkanı Avni Çelik, kampanyanın Gayrimenkulde Cumhuriyet tarihinin en büyük kampanyası olduğunu söyledi:

“Markalı konut üreticileri olarak bizler ülkemizin güçlü birliği için bir kez daha hep bir aradayız. 15 Temmuz’dan sonra kampanya yapmıştık; 2017’de bunu egale ediyoruz. Döviz artışı nedeniyle bu yıl girdi maliyetlerimiz yükseldiği için konut fiyatlarında artış kaçınılmaz görünüyor. Ancak, bizler bu sıkıntıya rağmen tüm imkanlarımızı seferber ederek 2017 yılında da konutta satış rekoru kırmayı hedefliyoruz. Cumhuriyet tarihinde ilk defa bu kadar uzun vadeli 240 aya varan vadelerle konut satışı yapılıyor. Ev sahibi olmak isteyenler, böyle bir fırsatı kaçırmadan kira ödemek yerine artık 20 yıl vade ile konut satın alabilirler.”

Sinpaş Yapı Projeleri,

Altınoran, Marina Ankara, Sinpaş Palas,  Liva, Köyceğiz, Aquacity Denizli

Sinpaş Gyo Projeleri,

Queen Central Park Bomonti, Aydos Country, EgeYakası, Bursa Modern, Ege Vadisi İncek Life, İncek Blue, İncek Green

 

Firma Bilgisi: Sinpaş