Sinpaş 40. yıl kampanyasına büyük ilgi

Sinpaş Yapı’nın 'Türkiye için ev almanın tam zamanı' sloganıyla başlattığı 40. yıl kampanyası, büyük bir ilgiyle karşılandı

Sinpaş 40. yıl kampanyasına büyük ilgi

Sinpaş Yapı’nın “Türkiye için ev almanın tam zamanı” sloganıyla başlattığı 40. yıl kampanyası, call center aramalarından, satış ofisi ziyaretlerine görülmemiş bir ilgiyle karşılandı. Sinpaş’ın “40. yılında 40 yılın fırsatını” sunarak vade farksız 80 ay ödeme kolaylığı sağladığı kampanyasıyla kilitlenen telefonlara yanıt verebilmek için ek personel görevlendirilirken, satış ofisleri de merkez ofis çalışanlarıyla takviye edildi.

Ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksit
Sinpaş, 40. yaşını kutlarken, konut sahibi olmak isteyenlere de çok özel avantajlar sunuyor. 'Hayalinizdeki eve, ara ödemesiz, vade farksız 80 ay taksitle sahip olun' diyen Sinpaş, ev almayı planlayan tüketiciyi, 40 yılın fırsatlarını değerlendirmeye çağırıyor.

Sinpaş GYO 40. yıl kampanyası büyük ilgi görüyor

Rekor ziyaretçi sayısı
Ankara’daki Altınoran, İstanbul Sancaktepe’deki Köyceğiz ve Liva ile Denizli’de yeni satışa sunulan AquaCity Denizli projeleri için özel kampanya koşullarını duyuran Sinpaş’ın geçtiğimiz hafta sonu bu duyuruyu yapmasıyla birlikte tüm projelerin satış ofisleri de rekor seviyede ziyaretçi akınına uğradı. Kampanya ilanlarının yayınlanmasının ardından satış ofislerinde yaşanan yoğunlukla birlikte mevcut satış personeli gelen talebe yetişemezken, merkez ofis çalışanları da hafta sonu boyunca satış ofislerinde satış ekibine yardımcı oldu.Tüm projeler için rekor aramayla karşılaşan Sinpaş Call Center’da ise, aramalara yetişebilmek için ek personel görevlendirildi.

Her hesaba uygun ödeme planı
40.yılın şerefine Sinpaş tarihinde ilk kez vade farksız 80 ay vade fırsatı sunuyor. Küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Kırk yılda bir gelen bu fırsatla Ankara Altınoran, İstanbul ‘da Köyceğiz ve Liva projelerimizde herkes ev sahibi olma imkânına kavuşacak.

Altınoran’da ilk teslimler Eylül’de gerçekleşti
İstanbul’un yeni gözde bölgesi Sultanbeyli’de yükselen Sinpaş Liva Turkuaz’da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte renkli ve huzurlu bir yaşam da başladı. Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde ise ilk etabın teslimleri Eylül ayında gerçekleşti.