Sinpaş Altın Kuleler Altınoran fiyatları 358 bin TL’den başlıyor!

Nisan 2016’da teslimleri başlayacak olan Sinpaş Altın Kuleler Altınoran fiyatları minimum 358 bin 600 TL’den başlangıç gösteriyor

Sinpaş Altın Kuleler Altınoran fiyatları 358 bin TL’den başlıyor!

Sinpaş Yapı tarafından Ankara Çankaya Oran’da hayata geçirilen Sinpaş Altınoran’da yaşam başladı. Projenin satışı ve inşaatı devam eden Altın Kuleler etabında ise teslimlerin 2016 yılının Nisan ayında yapılması bekleniyor.

Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi manzarasına hakim olan Sinpaş Altın Kuleler, toplam 474 adet daireden meydana geliyor. Cumhuriyetin kuruluşunu ve 100. yılın büyük hedeflerini simgeleyen kulelerin ismi 1923 ve 2023.

Tamamı home ofislerden oluşan Sinpaş Altın Kuleler, alıcılarına hem ev hayatını hem iş hayatını aynı çatı altında sunuyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 80 metrekare ila 500 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

150 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Sinpaş Altın Kuleler Altınoran fiyatları 358 bin 600 TL’den başlıyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ya da banka kredili ödeme seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Sinpaş Altın Kuleler Altınoran’ın ayrıcalıkları içerisinde; konser ve aktivite alanları, su gösterisi alanları, kafeler, skywalk, fitnes center, sauna, buhar odaları, özel dinlenme odaları, masaj salonları, extremeland, kanallar, köprüler, sandal gezintisi için göller, pilates alanı, jakuzi, geniş yeşil alanlar, teleferik seyahati, tenis kulübü, snowland, ice skate ve game corners mevcut.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Altınoran