Sinpaş Altın Kuleler teslimleri Nisan’da! 358 bin TL’ye!

Sinpaş Altınoran projesinin etabı olarak yükselen Sinpaş Altın Kuleler teslim tarihi 2016 yılının Nisan ayı olarak belirleniyor

Sinpaş Altın Kuleler teslimleri Nisan’da! 358 bin TL’ye!

Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi’nin yanı başında inşa edilen Sinpaş Altınoran projesinin etabı olan Sinpaş Altın Kuleler’de yaşamın başlamasına sayılı gün kaldı. Teslimleri Nisan ayında yapılacak olan proje, Ankara’nın ikon yaşam alanlarından biri olmaya aday.

Çankaya Oran’da hayat bulan Sinpaş Altın Kuleler, büyüklükleri 80 metrekare ila 500 metrekare arasında olan toplam 474 adet daireden meydana geliyor. 150 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan proje, iki kule şeklinde yükseliyor. Kulelerden birine 1923 ismi verilirken diğer kulenin ismi ise 2023.

Örnek dairesi hazır olan Sinpaş Altın Kuleler Ankara’da daire fiyatları minimum 358 bin 600 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi de kullanarak vade imkanlarından da yararlanılabiliyor. Veya firma bünyesinde uygun vade seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş Yapı imzası taşıyan Sinpaş Altın Kuleler Çankaya’nın içerisinde 10 bin metrekarelik alana sahip bir de Agora Alışveriş ve Yaşam Merkezi bulunuyor. Aynı zamanda projede Starbucks, Mado, 3M Migros, Sports İnternational ve Simitçi Dünyası gibi markalı kafe ve restoranlar yer alıyor.

Sinpaş Altın Kuleler Oran’ın ayrıcalıkları içerisinde ise; konser ve aktivite alanları, su gösterisi alanları, kafeler, skywalk, fitnes center, sauna, buhar odaları, özel dinlenme odaları, masaj salonları, extremeland, kanallar, köprüler, sandal gezintisi için göller, pilates alanı, jakuzi, geniş yeşil alanlar, teleferik seyahati, tenis kulübü, snowland, ice skate ve game corners mevcut.

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Altın Kuleler